سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 100برگ می باشد

اطلاعیه فروشگاه

برای خرید های زیر 100 هزار تومان در روز نیازی به وارد کردن رمز پویا نیست؛ با وارد کردن رمز دوم کارت خود مثل قبل خرید خود را به سادگی انجام دهید.

آزمایش تعیین میانگین درصد خلوص سودااش

آزمایش تعیین میانگین درصد خلوص سودااش
آزمایش تعیین میانگین درصد خلوص سودااش/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
ابتدا وسایل مورد نیاز را روی میز ازمایشگاه تهیه کردیم.gr  0.5  سودااش جامد را به وسیله ی ترازو اماده کرده و داخل بشرml  500  ریختیم و روی انml  200  اب مقطر اضافه کردیم و با همزن شیشه ای خوب هم زدیم. در این حالت رنگ محلول به رنگ سفید کدر درامد.ml  50 از این محلول اماده را به بشر دیگر جدا کرده و این حجم از محلول را مورد لزمایش قرار دادیم وml  150  از محلول باقی مانده را برای تکرار ازمایش کنار گذاشتیم. 3 قطره شناساگر گریتل را به  50 mlمحلول  اضافه کردیم، در این حالت محلول به رنگ زرد روشن درامد. محلول زرد رنگ را به وسیله ی بورت که حاویHCL  0.1  مولار می باشد به طور اهسته تیتر کردیم. با گذشت زمان و با اضافه شدنHCL  0.1 مولار، رنگ محلول به قرمز روشن تمایل پیدا کرد. هنگامی که یک قطره ازHCL  0.1 مولار را به محلول اضافه کردیم، این قطره در داخل محلول بدست امده به رنگ قرمز پررنگ ناپایدار درامد. تیتر کردن HCL  0.1 مولار را تا زمانی ادامه دادیم که کل محلول به رنگ قرمز پررنگ پایدار در امد. بعد از پایداری ، تیتر کردن را قطع کردیم و مقدار حجم HCL  0.1 مولار مورد استفاده را اندازه گرفته و یادداشت کردیم. در سه مرحله بعدی نیز این ازمایش را انجام داده و از هر کدام حجم متفاوت ولی نزدیک به هم بدست اوردیم و در نهایت به وسیله ی روابط استوکیومتری و جاگذاری مقدار حجم بدست امده در این روابط، وزن Na2Co3  را بدست اوردیم و با وزن بدست امده درصد خلوص را نیز حساب کردیم و در نهایت با گرفتن میانگین درصد خلوص از این سه مرحله، درصد خلوص  Na2Co3 را نیز بدست اوردیم که به صورت زیر می باشد.
 
تعداد صفحات: 4
 
فرمت فایل: word


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileb_1756219_1850.zip120.2k

آزمایش تعیین نقطه جوش اتانول به روش میکرو

آزمایش تعیین نقطه جوش اتانول به روش میکرو آزمایش تعیین نقطه جوش اتانول به روش میکرو/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: در شیمی به هر ترکیب شیمیایی که یک گروهِ هیدرکسیل (‎-OH‏) متصل به کربن یک آلکیل داشته‌باشد، الکل گویند. فرمول کلی یک الکل سادهٔ غیر حلقه‌ای ‎CnH2n+1OH‏ است. در شیمی الکل‌ها در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان