سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

آزمایش تعیین میانگین درصد خلوص سودااش

آزمایش تعیین میانگین درصد خلوص سودااش
آزمایش تعیین میانگین درصد خلوص سودااش/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
ابتدا وسایل مورد نیاز را روی میز ازمایشگاه تهیه کردیم.gr  0.5  سودااش جامد را به وسیله ی ترازو اماده کرده و داخل بشرml  500  ریختیم و روی انml  200  اب مقطر اضافه کردیم و با همزن شیشه ای خوب هم زدیم. در این حالت رنگ محلول به رنگ سفید کدر درامد.ml  50 از این محلول اماده را به بشر دیگر جدا کرده و این حجم از محلول را مورد لزمایش قرار دادیم وml  150  از محلول باقی مانده را برای تکرار ازمایش کنار گذاشتیم. 3 قطره شناساگر گریتل را به  50 mlمحلول  اضافه کردیم، در این حالت محلول به رنگ زرد روشن درامد. محلول زرد رنگ را به وسیله ی بورت که حاویHCL  0.1  مولار می باشد به طور اهسته تیتر کردیم. با گذشت زمان و با اضافه شدنHCL  0.1 مولار، رنگ محلول به قرمز روشن تمایل پیدا کرد. هنگامی که یک قطره ازHCL  0.1 مولار را به محلول اضافه کردیم، این قطره در داخل محلول بدست امده به رنگ قرمز پررنگ ناپایدار درامد. تیتر کردن HCL  0.1 مولار را تا زمانی ادامه دادیم که کل محلول به رنگ قرمز پررنگ پایدار در امد. بعد از پایداری ، تیتر کردن را قطع کردیم و مقدار حجم HCL  0.1 مولار مورد استفاده را اندازه گرفته و یادداشت کردیم. در سه مرحله بعدی نیز این ازمایش را انجام داده و از هر کدام حجم متفاوت ولی نزدیک به هم بدست اوردیم و در نهایت به وسیله ی روابط استوکیومتری و جاگذاری مقدار حجم بدست امده در این روابط، وزن Na2Co3  را بدست اوردیم و با وزن بدست امده درصد خلوص را نیز حساب کردیم و در نهایت با گرفتن میانگین درصد خلوص از این سه مرحله، درصد خلوص  Na2Co3 را نیز بدست اوردیم که به صورت زیر می باشد.
 
تعداد صفحات: 4
 
فرمت فایل: word


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileb_1756219_1850.zip120.2k

آزمایش تعیین نقطه جوش اتانول به روش میکرو

آزمایش تعیین نقطه جوش اتانول به روش میکرو آزمایش تعیین نقطه جوش اتانول به روش میکرو/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: در شیمی به هر ترکیب شیمیایی که یک گروهِ هیدرکسیل (‎-OH‏) متصل به کربن یک آلکیل داشته‌باشد، الکل گویند. فرمول کلی یک الکل سادهٔ غیر حلقه‌ای ‎CnH2n+1OH‏ است. در شیمی الکل‌ها در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان