قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

گزارشکار شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره)

گزارشکار شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره)
گزارشکار شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره)/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره) در تاریخ 21/12/1351 تاسیس و تحت شماره 340 در اداره ثبت اسناد گرگان به ثبت رسیده است.
موقعیت مکانی شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره) در شهرستان گرگان در مسیر جاده ارتباطی استان های مازندران،خراسان رضوی و خراسان شمالی و سمنان با مساحت 63265 متر مربع واقع شده است که کل مساحت زیربنایی جهت ساختمان و تاسیسات تولید بالغ بر 21000 متر مربع بوده و شامل بخش های اداری و تولیدی و خدماتی و سردخانه ها و انبار ها می باشد. در تاریخ 7/12/1355 پروانه بهره برداری آن به شماره 40/395 به امضا وزارت صنایع و کشاورزی وقت تحت عنوان کشت و صنعت صادر گردید. این واحد تا سال 1385 جزو مجموعه شرکت های گروه تولیدی دشت مرغاب بوده و محصولات تولیدی خود را نیز در طول 30 سال با برند یک و یک به بازار عرضه نموده است.
طی فرایندی در سال 1384 مبادرت به فروش سهام شرکت دشت مرغاب و برند یک و یک و واگذاری آن به بخش خصوصی شد که متعاقب آن از تاریخ 29/8/1385 شرکت صنایع تبدیلی گلستان (سهامی خاص) تحت شماره 5471 در اداره ثبت اسناد گرگان به عنوان یکی از شرکت های تابعه شرکت توسعه کشت و صنعت ملی (سهامی عام) تاسیس گردید و از تاریخ 1/1/1386 براساس مصوبه هیئت مدیره شرکت توسعه کشت و صنعت ملی (سهامی عام) کلیه فعالیت های تولیدی و امتیازها و مجوزهای مربوطه همراه با زمین و ساختمان و ماشین آلات و تجهیزات و تاسیسات موجود و حق استفاده از مارک جهت محصولات تولیدی به شرکت صنایع تبدیلی گلستان (سهامی خاص) انتقال داده شد.
موقعیت و کامیابی شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره) تنها از طریق رضایت دائمی مشتریان آن تضمین می شود. از این رو کیفیت قابل قبول و با اطمینان محصولات ما عنصر اصلی این هدف را تشکیل می دهد.
 
تعداد صفحات: 34
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
مقدمه 4
تاریخچه 6
خط تولید خوراک بادمجان 7
خط تولید رب گوجه فرنگی 11
خط تولید خوراک لوبیا چیتی 13
میکروبیولوژی مواد غذایی کنسرو شده – سترونی تجاری – ویژگی ها و روش های آزمون .......14
آزمون های شیمیایی 23
تاسیسات 29

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file111_1869301_7080.zip131.6k

پرفروش ترین محصولات
پیوند ها