سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

بازی های هدفمند مخصوص نوزادان و کودکان (از بدو تولد تا 6 سالگی)

بازی های هدفمند مخصوص نوزادان و کودکان (از بدو تولد تا 6 سالگی)

بازي كردن با نوزادان و خردسالان لذتبخش است. حتي نوزادان خيلي كوچك هم از اينكه بزرگترها آنها را در آغوش بگيرند، به آرامي تكان بدهند، نوازش كنند، بيني‌شان را به بيني آنها بمالند و در كنارشان بخوابند لذت مي‌برند. اميدوارم بتوانيد با انجام بازيهاي هدفمند و پرمحتوا به رشد مغزي كودك دلبندتان كمك كنيد.

شما با استفاده از روشهاي مختلفي از قبيل آواز خواندن، نوازش كردن، در آغوش گرفتن، حركت دادن، حرف زدن با كودك و تحريك حواس پنجگانه او مانند حس بويايي و چشايي مي‌توانيد مغز كودك خود را پرورش دهيد و كمك كنيد سلول‌هاي مغز او اتصال‌هاي جديدي با هم برقرار كنند.

در این فایل PDF آموزشی (60 صفحه ای) سعي کرده ایم، بازيها را به طور خلاصه (از بدو تولد تا 6 سالگی) براي شما دوستان عزيز بيان كنیم انشالله كه مورد استقبال شما قرار بگيرد.

http://www.axgig.com/images/38852868109664754189.jpgپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
game_367980_5516.zip378.2k