قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

تحقیق چگونه می توانم انگیزه ی پرسشگری را در دانش آموزانم تقویت نمایم؟

تحقیق چگونه می توانم انگیزه ی پرسشگری را در دانش آموزانم تقویت نمایم؟

تحقیق چگونه می توانم انگیزه ی پرسشگری را در دانش آموزانم تقویت نمایم؟/

در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

خلاصه و چکیده تحقیق:
آنچه هم اکنون فرا روی شما همکاران قرار دارد، خلاصه ای از پژوهش تقویت انگیزه ی پرسشگری در دانش آموزان است. روشی که اخیرا در آموزش و پرورش ما مورد توجه بعضی از اساتید و روانشناسان تربیتی قرار گرفته است.
روحیه پرسشگری، خلاقیت و کنجکاوی دانش آموزان را بر می انگیزد و طبق نظریه شناختی پیاژه « به علت مواجه با سوال یا پرسش،تعادل ذهنی دانش آموز بر هم می خورد.» یعنی دانش آموزان برای بیرون آمدن از عدم تعادل ذهنی و برای یافتن پاسخ تلاش می کند. در نتیجه ی این پرسشگری ها،خلاقیت او نیز زیاد می شود. پرسشگری و کنجکاوی یکی از زیباترین ویژگی است که خدای توانا به ما بخشیده است. با روحیه پرسشگری، معلم و دانش آموزان کلاس از حالت یکنواختی و خسته کننده خارج می شوند و فکر بچه ها در مواجه با سوالات گوناگون و چالش گر به تکاپو می افتد و آنها را به فکر وا می دارد و فرموده ی حدیث «یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادت است»مصداق پیدا می کند. انگیزه ی پرسشگری،قدرت بیان دانش آموزان را زیاد می کند و مشارکت آنها را با دیگران بر می انگیزد. و والدین را نیز برای یافتن سوالات فرزندانشان درگیر می کند و در نتیجه ارتباط بین خانه و مدرسه محکم تر می شود. با پرسش و بحث بین گروه ها در کلاس، اعتماد به نفس بچه ها بالا می رود و با تعیین انواع سوالات متفاوت، به تفاوتهای فردی دانش آموزان توجه می شود و در نهایت با تشویق بچه ها به پرسشگری،سطح علمی و معلومات کلاس پیشرفت کرده و بر خلاقیت آنها افزوده می شود.

تعداد صفحات: 21

فرمت فایل: word

فهرست مطالب:
مقدّمه 3
چکیده 4
توصیف وضعیت موجود و تشخیص مسئله 5
گردآوری اطلاعات(شواهد1)7
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها 8
جایگاه پرسشگری در اسلام 9
خلاصه یافته های اولیه 10
نمودار تجزیه و تحلیل عدم پرسشگری در دانش آموزان12
انتخاب راه جدید به صورت موقّت 13
اجرای طرح جدید و نظارت بر آن 14
گرد آوری اطلاعات(شواهد2)16
ارزش یا بی تاثیر اقدام جدید و تعیین اعتبار آن 18
تجدید نظر و دادن گزارش نهایی یا اطلاع رسانی 19
منابع و مآخذ 21


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
angizeh_390343_1640.zip24.4k

پرفروش ترین محصولات
پیوند ها