سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق مفاهیم اخلاقی هدیه های آسمانی و قرآن دوم دبستان

تحقیق مفاهیم اخلاقی هدیه های آسمانی و قرآن دوم دبستان

تحقیق مفاهیم اخلاقی هدیه های آسمانی و قرآن دوم دبستان/

در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

خلاصه و چکیده تحقیق:

انسان یکی از موجودات جانداری است که همانند بقیۀ موجودات مخلوق است و خالق او خدایی است که زمین و آسمان ها را برای او مسخر گردانیده است و هم چنین اختیاراتی محدود به او اعطا نموده است و برای اینکه این انسان بتواند از اختیارات و نعمات الهی به نحو احسن استفاده کند، دستورات و مقرراتی را بصورت کامل و شامل توسط پیامبران بر او فرو فرستاده است، که کاملترین آن ها قرآن است و احادیث و فرمایشات حضرت رسول اکرم مبین و تفسیر آیات قرآن می باشد.
بیان توضیح و تفسیر آن آیات را به عهدۀ پیامبر اکرم قرار می دهد لذا سنت ( رفتار، کردار و تقریرات ) رسول اکرم از دین اسلام می باشد و دانستن و فهم و عمل به آن بر هر مسلمانی واجب می باشد زیرا سنت عبارت است از تفسیری عملی از قرآن، و بیان جزئیات احکام کلی مندرج در قرآن، مثلاً در قرآن بر نماز خواندن و روزه گرفتن امر شده است اما، شرایط، ارکان و مبطلات آن ها را از سنت کسب می کنیم، و چنان که ام المؤمنین عایشه (رض) پس از درک این مسئله می فرمایند: ( کان خلقه القرآن )  ( خلق و خوی آن حضرت برگرفته از قرآن بود، ) یعنی آن حضرت با اخلاق، رفتار و گفتار خود قرآن را برای مؤمنین تبیین می فرمودند.

تعداد صفحات: 21

فرمت فایل: word

فهرست مطالب:
مقدمه
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
فصل هجدهم
فصل نوزدهم
فصل بیستم
فصل بیست و یکم
فصل بیست و دوم
فصل بیست و سوم
فهرست منابعپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
12_407339_6477.zip357.2k