قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

گزارش کارورزی 2 مدرسه دخترانه - رشته علوم تربیتی

گزارش کارورزی 2 مدرسه دخترانه - رشته علوم تربیتی
گزارش کارورزی 2 مدرسه دخترانه - رشته علوم تربیتی/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
در همه کشورهای دنیا، آموزش و پرورش برای هدایت دانش آموزان در مسیر رشد عقلی  و اجتماعی ، اخلاقی ، روانی و حرفه ای دانش آموزان است. نظام آموزش و پرورش با فراهم آوردن تجربه های معتبر برای دانش آموزان، تلاش دارد آنها را به شهروندانی خوب تبدیل کند. هدف نهایی نظام تعلیم و تربیت ، تعالی بخشیدن به انسانها ست. رسیدن به این هدف، رشد همه جانبه ای دانش آموزان را می طلبد. بدین منظور، مجموعه ای از برنامه ها و فعالیت ها درقالب نظام آموزش و پرورش شکل گرفته اند که یکی از آنها برنامه های مشاوره و راهنمایی است.  برنامه های مشاوره در مدرسه به منظور هدایت رشد و متعادل و همه جانبه ی دانش آموزان طراحی شده اند. مشاور مدرسه با ایجاد هماهنگی در فعالیت های مختلف مدرسه زمینه ی رشد سالم دانش آموزان را فراهم می کند.در کشور ما برنامه های مشاوره ی مدرسه فراز و نشیب های زیادی طی نموده است. به طور خاص ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر بنیادی نظام آموزش متوسطه، نقش مشاور مدسه در دوره ی دبیرستان مورد توجه خاص قرار گرفته است.  امورزه نیاز به وجود مشاوره متخصص مدرسه به گونه ای احساس می شود که دانشگاه ها اقدام به ایجاد رشته می شاوره ی مدرسه نموده اند. نوجوانان جامعه ها ، یعنی عزیزانی که در دامنه سنی تقریبی سیزده سالگی تا هجده سالگی به سر می برند، احتیاج به توجه خاص دارند. آنان به مسائل گوناگون در زندگی و رو به رو هستند از آن جایی که افزایش حساسیت که ویژگی این سنین است ، این مسائل برای آنان تشدید می کند، نیازمند راهنمایی برای نحوه مقابله با این مشکلات هستند: و با توجه با این مشکلات که در بیشتر در سنین دبیرستان ها هستند برای راهنمایی آن ها مشاور گذاشته اند.
 
تعداد صفحات: 14
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
فصل اول آشنایی کلی با مکان کارورزی   4
فصل دوم ارزشیابی عملی کارورزی (گزارش کار)    7
فصل سوم انتقادها و پیشنهادها 13
 
این گزارش یک گزارش عالی بوده و دانشجویان رشته علوم تربیتی می توانند با پر کردن جاهای خالی که در مقاله تنظیم گردیده است به راحتی آن را ارائه دهند.

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_436856_5395.zip88.6k

پرفروش ترین محصولات
پیوند ها