قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

تحقیق تاثیر بازی های محلی در بازی درمانی

تحقیق تاثیر بازی های محلی در بازی درمانی
تحقیق تاثیر بازی های محلی در بازی درمانی/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
کودک بسیاری از نقش های اجتماعی را می تواند از طریق بازی های محلی یادبگیرد و به ایفای آن ها بپردازد. برای نمونه کودک در بازی، نقش پدر یا مادر را یاد گرفته و تمرین می کند. هم چنین پرورش و تقویت حس نوع دوستی و تعاون کودکان در حین برخی بازی های سنتی و محلی انجام می گیرد.
امروزه پژوهشگران مسائل اجتماعی، به این نتیجه رسیده اند که با رواج و تقویت بازی های سنتی و محلی می توان ریشه ی بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی را خشکانید و از میزان جرم و جنایت جامعه کاست. هم چنین روان شناسان و روان کاوان به منظور درمان ناملایمات روحی و مشکلات روانی، به بازی های محلی متوسل می شوند چون بسیاری از بازی های محلی، از هیجانات منفی روحی می کاهد.
درمان گرانِ اختلالات یادگیری، برای درمان و رفع مشکلات یادگیری، معتقدند برخی بازی ها و سنت های محلی، به این منظور بسیار مفید هستند. برای مثال بازی «یک قل د وقل» در درمان بدخطی و نارسایی کودکان، بسیار مؤثر است. برخی از بازی های محلی می توانند در ایجاد تمرکز حواس و تقویت آن، نقش به سزایی داشته باشند. برای نمونه به اثبات رسیده بازی «کلاغ پر» در تقویت و ایجاد تمرکز حواس مفید است چراکه حواس بازی کننده در طول زمان بازی، جمع است تا با شنیدن نام چیزهایی که پر ندارند، نباید دستش را بالا ببرد.
هماهنگی اعضای بدن در انجام مطلوب یک عمل، شرط ضروری است و تعدادی از بازی های سنتی می تواند این شرط را تقویت کند. اگر به قوانین بازی «گردو و فندق» آشنا باشیم، شاهد آن هستیم که برای برنده شدن در این بازی، هماهنگی مغز، چشم، دست وپا و میزان دایره ی دید یک فرد لازم است و این بازی، در تقویت هماهنگی اعضای بدن مؤثر می باشد.
بازی های محلی نسبت به بازی های رایانه ای و بی تحرک امروزی، از شور و نشاط بسیاری برخوردار است و همین شادی و نشاط، باعث سلامت روحی کودکان می گردد. برای مثال بازی «سیاه کردن» (نوعی دلقک بازی) شادی وصف ناپذیری به همراه دارد.
بازی های رایانه ای امروزی، دارای هیجانات منفی می باشند و هم چنین در این گونه بازی ها، جوشش و کوشش معنایی ندارد. بیش ترین تحرک در این بازی ها، ۲سانتی مترِ دست بازی کننده می باشد که موس رایانه را جابه جا می کند اما بازی های سنتی، باعث تخلیه ی انرژی منفی بدن کودکان شده و بسیاری از بیماری ها را از انسان دور می کند. برای مثال بیماری های قند، چربی و غلظت خون، از طریق تحرکات هیجانی از بین می رود و بازی های محلی می تواند این نقش را به عهده بگیرد.
در مناطقی که هنوز بازی های محلی رواج دارد، خواب کودکان، منظم می باشد و شب ها به خاطر تخلیه ی انرژی زائد بدن، زود به رختخواب می روند و صبح با خواب کافی و سرحال از رختخواب بیرون می آیند و این عامل می تواند در یادگیری های آموزشگاهی، نقش به سزایی داشته باشد.
 
تعداد صفحات: 15
 
فرمت فایل: word

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tasir-bazihaye-mahali-dar-bazi-darmani_479871_9588.zip47.1k

تحقیق بررسی بازیهای تخیلی و افزایش خلاقیت در کودکان

تحقیق بررسی بازیهای تخیلی و افزایش خلاقیت در کودکان تحقیق بررسی بازیهای تخیلی و افزایش خلاقیت در کودکان/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: در دنياي پيچيده كنوني كه شاهد رقابتهاي بسيار فشرده جوامع مختلف براي دستيابي به جديدترين تكنولوژي و منابع قدرت هستيم، افراد تيزهوش و خلاق و صاحبان انديشه نو به مثابه‌ گرانبهاترين سرمايه‌ها، از جايگاه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

تحقیق اضطراب

تحقیق اضطراب تحقیق اضطراب/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: بدون شک این کلمات به گوش همه ی ما آشنا است: ترس، استرس، اضطراب. با شنیدن این کلمات ممکن است نا امنی یا نا ـآرامی در ذهن ما تداعی شود. استرس:عبارت است از هر نوع تغییر یا فشار روانی یا دگرگونی در زندگی فرد ترس واکنش هیجانی فرد در خطر ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان

تحقیق نقش بازی در رشد پرورش کودکان

تحقیق نقش بازی در رشد پرورش کودکان تحقیق نقش بازی در رشد پرورش کودکان/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: بازي جزئي تفكيك‌ناپدير از زندگي كودكان است.  كودكان بيش از هر امر ديگر وقت خود را به بازي اختصاص مي‌دهند. البته بازي مختص كودكان نيست، بلكه بازي در تمام طول زندگي انسان مشاهده مي‌شود منتهي نوع بازي و مدت ز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات
پیوند ها