سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق قرآن و طبیعت

تحقیق قرآن و طبیعت
تحقیق قرآن و طبیعت/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
قرآن کریم در بیش از 750 آیه به پدیده های طبیعی اشاره کرده و آنها را آیات الهی شمارده است. قرآن غالب تمثیل ها و توضیح ها ی خود را به مدد آثار طبیعت بیان کرده و از انسانها خواسته است تا در نشانه های الهی بیندیشند. طبیعت و مظاهر طبیعی در طول تاریخ در جایگاه خویش قرار نداشته . گاه در حد معبود مطرح گشته و گاه طبیعت دستگاه معارض با خدا وند متعال فرض شده است . ازنظر قرآن طبیعت نه تنها دستگاه مخالف و معارض با خدا نیست بلکه معرف عظمت و قدرت ونیز مظهر علم او به شمار می آید.  ازسوی دیگر دردیدگاه قرآن طبیعت دارای مفهومی است که به هیچ وجه نمی توا ند به جای خداوند تلقی و شریک وی پنداشته شود . براین اساس قرآن به زیبایی به تمجید طبیعت پرداخته و ارتباط صحیح طبیعت  با خداوند و نیز ارتباط معقول طبیعت با ا نسان را به خوبی تبیین کرده است . و به واقع تفکر بشری را از دام زنجیرها و اوهام رهانیده و شناختی صحیح و منطقی از نظام هستی و طبیعت به او ارزانی داشته است .
در این نوشتار پس از گزارش هایی کوتاه از دیدگاه جاهلی درباره ی طبیعت و نیز دیدگاه عهدین در این باره، اهداف قرآن ازسطح مسائل طبیعی بیان شده و سپس به تفصیل دیدگاه قرآن درباره ی آب، باران، باد، ابر، رعد، برق، کوه ها، نهر ها،چشمه ها، دریاها، گیاهان و نیز حیوانات تبیین گردیده است.
 
تعداد صفحات: 28
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
چکیده:    1
اهداف     2
روش تحقیق من:    3
واژگان کلیدی:       4
مقدمه:    4
معنای طبیعت و پیداش جهان طبیعت از کلام معصومین:    6
تاثیر طبیعت بر جسم وجان آدمی وتاثیر آن از نگاه دانشمندان مسلمان  8
دین ونظام طبیعت وادیان مختلف         12
طبیعت در تورات وانجیل:     15
آب وباران از دیدگاه قرآن وزیبایی های آن در طبیعت :       19
نتیجه گیری          25
فهرست منابع:       27


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ghoraan-va-tabiat_481191_3877.zip44.3k