قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

15 توصیه ساده برای تقویت عملکرد شما در روز امتحان

15 توصیه ساده برای تقویت عملکرد شما در روز امتحان

اگر شما هم مثل خیلی های دیگر به ایام امتحانات رسیده اید و از این بابت دچار استرس شده اید، خواندن این مقاله را از دست ندهید. مقاله ی حاضر به شما کمک می کند آمادگی بیشتری برای امتحانات خود داشته باشید و اعتماد به نفس لازم برای امتحان را در خود تقویت کنید.

فرض می کنیم همین فردا امتحان دارید؛ این یعنی برای آنکه با آمادگی ۱۰۰ درصدی قدم به جلسه ی امتحان بگذارید، تا این لحظه باید تقریباُ تمام آنچه که می توانسته اید را خوانده باشید. تا اینجا حسابی برنامه ریزی کرده اید، برنامه ی خود را مورد بازبینی قرار داده اید، درس هایتان را خوانده اید و آنها را مرور کرده اید. به این ترتیب ممکن است فکر کنید دیگر کار بیشتری از دستتان بر نمی آید؛ اما آیا واقعاً همینطور است؟

تا رسیدن به روز امتحان هر چقدر هم که درس خوانده باشید، هنوز مهمترین کاری که باید انجام دهید را انجام نداده اید. فارغ از اینکه چقدر درس می خوانید، همیشه این امکان وجود دارد که عملکرد شما در روز امتحان، بازتاب دهنده ی تلاش ها و سختکوشی هایی که پیش از آن به خرج داده اید نباشد. توصیه های پیش رو به شما کمک می کنند در روز امتحان نیز عملکرد خوبی داشته باشید و تلاش هایتان را به ثمر بنشانید.

مقاله "15 توصیه ساده برای تقویت عملکرد شما در روز امتحان" در یک نگاه
نویسنده: examtimeفرمت: مقاله بصورت WORd در 3 صفحه
قیمت: 500تومان
مناسب برای دانش آموزان، دانشجویان و کسانی که در آزمون های استخدامی شرکت می کنند

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
15toseh-sade-baraye-taghveat-amalkard-dar-roze-emt_490492_6522.zip228.8k

پرفروش ترین محصولات
پیوند ها