سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق بازی نمادی

تحقیق بازی نمادی

تحقیق بازی نمادی/

در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:

خلاصه و چکیده تحقیق:

در بازی نمایشی که با خود انگیختگی بسیاری همراه است، کودکان به طور فرضی خودشان را در قالب بزرگسالان قرار می دهند. آن هامعمولا نقشی را به عهده می گیرند که با آن آشنایی دارند.

بازی های نمادی که نقطه اوج بازی های کودکانه است، از حدود یک و نیم یا دو سالگی آغاز می شود و در پنج و شش سالگی به کمال خود می رسد، و تا هشت و نه سالگی نیز ادامه می یابد. در واقع، بازی نمادی زمانی آغاز می شود که کودک به تدریج زبان می گشاید و توانایی کاربرد علائم و نمادهای زبان را دارد.

کودکان در هنگام تقلید رفتار بزرگسالان سعی دارند تا با پوشیدن لباس آن ها و استفاده از آن لباس ها بازی خود را واقعی تر نشان دهند. پوشیدن لباس و استفاده از وسایل مخصوص بزرگسالان یکی از سرگرمی ها و بازی های مورد علاقه کودک است. پسر در خانه مانند پدر به روزنامه خواندن می پردازد و دختر کفش های مادر خود را می پوشد. همچنین در مدرسه، کودکان به نمایش درآوردن داستان را بیشتر از خواندن یا شنیدن داستان دوست دارند.تمامی این ها نشان از بازی های نمایشی کودک است که در آن نه تنها نقش بزرگسالان را تقلید می کند، بلکه با استفاده از وسایل بزرگسالان نیز نقش آن ها را به نمایش می گذارد. مهم ترین بازی که در آن احساسات، نیازها و عواطف کودکان امکان بروز می یابد، بازی نمایشی است. در این بازی کودک از خود مرکزیبیرون آمده و متوجه محیط پیرامون خود می شود.

تعداد صفحات: 22

فرمت فایل: word

فهرست مطالب:

چکیده     1

مقدمه     2

بیان مسئله            3

اهمیت و ضرورت تحقیق      6

ادبیات و پیشینه تحقیق         9

تعریف بازی:        10

-مراحل مختلف بازیهای کودک           11

خصوصیات بازی گروهی :   11

-فواید بازی:         12

عوامل موثر در بازی :         12

اَشکال بازی از نظر ژان پیاژه            13

نظریه های مطرح شده در مورد بازی : 14

-مرحله اعمال عینی            15

ماشین مقوایی        18

منابع:     21پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
bazi-nemadi_497830_2951.zip329.8k

تحقیق بازی درمانی: توپ و هدف گیری

تحقیق بازی درمانی: توپ و هدف گیری عنوان تحقیق: توپ و هدف گیری   درس مربوطه: بازی درمانی   تعداد صفحه: 13   بخشی از تحقیق: عنوان درس: توپ هدف گیری تعداد دانش آموزان: 10 نفر نام معلم:  پایه: سوم ابتدایی مدت کلاس: 45 دقیقه هدف کلی: توپ هدف گیری هدف جزئی: دانش: آگاهی از نحوه ی صحیح تمرکز – آگاهی از نحوه ی پرتاب – آشنایی با فعالیت های حرکتی مهارت: مهارت در فعالیت های عضلانی – کسب مهارت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان