سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

گزارش تحقیقی و پژوهشی؛ تحلیل محتوای سه روزنامه سراسری کیهان، ایران و اطلاعات

گزارش تحقیقی و پژوهشی؛ تحلیل محتوای سه روزنامه سراسری کیهان، ایران و اطلاعات
گزارش تحقیقی و پژوهشی؛ تحلیل محتوای سه روزنامه سراسری کیهان، ایران و اطلاعات/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
سوم ماه می ‌از سال ۱۹۹۱ به پیشنهاد یونسکو و تصویب مجمع عمومی سازمان ملل به عنوان روز جهانی مطبوعات شناخته شده است. امروز مطبوعات در زمینه مسایل تحلیلی، سرعت در اطلاع‌رسانی، حرکت و پیش‌بینی برخی از وقایع و رویداد‌ها و ارائه آگاهی‌های لازم به جامعه برای بالا بردن حساسیت مردم نسبت به واقعیت اجتماعی نقش بسزایی دارند.
مطالب و نوشته‌هایی که چاپ و انتشار می‌یابد و برای مطالعه در دسترس عموم مردم قرار می‌گیرد اعم از کتاب، مجله، ماهنامه، فصلنامه، روزنامه و را مطبوعات می‌نامند. اما در عرف عام، مطبوعات بیشتر به روزنامه‌ها و مجله‌هایی اطلاق می‌شود که اخبار روز و جدید در آن به چاپ رسیده باشد.
از سنگ‌نبشته‌ها و جنگ‌نامه‌های سلاطین هخامنشی، ساسانی و سلسله‌های پادشان قدیم که پیروزی‌ها و واقع مهم را بر آن‌ها حک می‌کردند که بگذریم، در آغاز سده پنجم هجری به روزگار سلطان محمود غزنوی در غزنین روزنامه‌ای به نام روزنامه «ایام» و یا برخی از جراید به همین نام در عراق و شام و به روزگار نظامی گنجوی و پیش او در شهر گنجه و جاه‌ های دیگر جریده ادبی وجود داشته است. ترکان عثمانی کلمه «وقایع» را که جمع «واقعه» به معنی رویداد می‌باشد به جای روزنامه به کار بردند، چنانچه قدیمی‌ترین روزنامه‌ای که در سال ۸۰۳ در اسلامبول تاسیس شد، «تقویم وقایع» نام داشت. در هندوستان «کاغذ اخبار» مانند «مرآت‌الاخبار، شمس‌الاخبار، سیدالاخبار» و نظایر آن‌ها را به کار بردند.
در ایران، در آغاز کلمه «اخبار» و «کاغذ اخبار» به کار رفت و اولین تصویر در نشریه میرزا صالح که نخستین نمونه محسوب می‌شد به تقلید از هندیان به کار رفت، اما در موقع تاسیس روزنامه رسمی دولتی، در زمان وزارت امیرکبیر کلمه «وقایع» را مانند نام «دارالفنون» از عثمانی‌ها گرفتند و با اضافه کردن کلمه اتفاقیه «وقایع‌ اتفاقیه» نامیدند. به تدریج کلمه روزنامه که در معانی مشابه دیگری معمول بود در برابر ژورنال فرانسه متداول شد و دارای مفهوم تازه‌ای گردید.
روزنامه‌نگاری در ایران به صورت امروزی، از زمان ناصرالدین شاه آغاز، و روزنامه هفتگی وقایع‌ اتفاقیه که در سال سوم سلطنت وی یعنی به سال ۱۱۹۰ هـ‌. ق زیر نظر میرزا تقی‌خان امیرکبیر منتشر شد نخستین روزنامه ایران بود.
در سال ۱۲۷۷ هـ. ق. روزنامه دولت علیه ایران که نشریه‌ای مصور بود زیر نظر صنیع‌الدوله انتشار یافت. بعد‌ها این روزنامه به نام «روزنامه دولتی» خوانده شد. انتشار این روزنامه تا سال ۱۳۲۴ هـ. ق تحت عنوان «ایران» ادامه داشت و بعد از مدتی وقفه، دگر بار به سال ۱۳۲۹ هـ. ق به نام «روزنامه رسمی دولت ایران» انتشار یافت.
بعضی از این مطبوعات تا عصر محمدرضا پهلوی ادامه داشت که معروف‌ترین آن‌ها کیهان، اطلاعات، رستاخیز، ایران نوین، صبح امید و مجله‌های فردوسی، سیاه و سفید، امید ایران، توفیق (مجله فکاهی)، کیهان هفتگی، جوانان، اطلاعات هفتگی و زن روز بودند که با سقوط پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی به جز روزنامه‌های کیهان و اطلاعات بقیه منتشر نشدند.
و امروزه با توجه به کارکرد خاص مطبوعات در امر خبررسانی، انتقال علم ودانایی و جایگاه ویژه ای که مطبوعات در جوامع به عنوان پایگاه قدرت دارند کسب موفقیت در امر پیشرفت و اعتلای امور مطبوعات مستلزم شناخت نارسایی ها و راههایی برای رفع آنهاست. به همین جهت لزوم طرحهای پژوهشی در محتوای مطبوعات به عنوان عاملی در جهت کمک به پیشبرد اهداف صاحبان نشریه قابل بررسی است در همین راستا ما نیز به برررسی و تحلیل محتوای مطالب خارجی در  سه روزنامه سراسری(کیهان ،ایران و اطلاعات) پرداخته ایم.
 
http://www.axgig.com/images/66770492880642809656.jpg
کیهان: صاحب امتیاز این روزنامه، موسسه کیهان می باشد و مدیر مسئول آن نیز آقای حسین شریعتمداری است و قیمت آن نیز 500 تومان می باشد.
 
http://www.axgig.com/images/27109107153348357072.jpg
اطلاعات: صاحب امتیاز این روزنامه شرکت ایران چاپ (موسسه اطلاعات) می باشد و مدیر مسئول ان نیز آقای سید محمود غایی است قیمت آن نیز 300 تومان می باشد.
 
http://images.khabaronline.ir/images/2016/6/16-6-2-165152%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%201.PNG
ایران: صاحب امتیاز این روزنامه خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران می باشد و مدیر مسئول آن نیز آقای محمد فاضلی است و قیمت آن نیز 500 تومان می باشد.
 
تعداد صفحات: 40
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
فصل اول:ضرورت و اهداف تحقیق
مقدمه.1
طرح مساله..3
ضرورت و اهمیت تحقیق.3
اهداف تحقیق4
سوالات تحقیق.4
فصل دوم:ادبیات و پیشینه تحقیق
پیشینه تحقیق..5
مهمترین یافته ها ..6
نظریه چارچوب سازی10
نظریه برجسته سازی..10
دروازه بانی خبر11
سوالات جزیی تحقیق..12
فصل سوم:روش و جامعه آماری
روش شناسی 14
مقوله و زیر مقوله ی تحقیق..14
فصل چهارم:یافته های توصیفی و تبیینی
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک روزهای هفته.17
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک نام روزنامه18
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک محتوای مطالب .. 19
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک نحوه ی ارائه ی مطالب19
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک نام منبع در ابتدا20
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک  نام عنصر برجسته در لید.20
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک ماهیت مطلب..20
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک عکس و کاریکاتور.21
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک نقشه21
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک تیتر در صفحه اول22
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک خبر کوتاه22
 فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک  محل رویداد..22
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک  جهت گیری آنها..23
فراوانی مطالب روزنامه های منتخب به تفکیک اندازه مطالب ...24
یافته های تبیینی .24
فصل پنجم:یافته ها
خلاصه یافته ها..37


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
gozaresh-tahgigi_509114_8299.zip173k