سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 100برگ می باشد

اطلاعیه فروشگاه

برای خرید های زیر 100 هزار تومان در روز نیازی به وارد کردن رمز پویا نیست؛ با وارد کردن رمز دوم کارت خود مثل قبل خرید خود را به سادگی انجام دهید.

تحقیق مقایسه کودکان عادی و پرورشگاهی به روش آزمون نقاشی

تحقیق مقایسه کودکان عادی و پرورشگاهی به روش آزمون نقاشی
تحقیق مقایسه کودکان عادی و پرورشگاهی به روش آزمون نقاشی/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
     بعضی نقاشی ها،صرفا طرح هایی تزئینی یا خطوطی هستند تعریف و توصیف آنها بالنسبه آسان است. اما بیشتر کودکانی که زیر نفوذ فرهنگ غرب پرورش می یابند، نقاشی هایی می کشند که تصویرند، یعنی بازنمایی چیزی هستند. بنابراین، در اغلب موارد، پاسخ به این سوال که نقاشی چیست، به این مساله تبدیل می شود که بدانیم تصویر چیست. این موضوع به طرز شگفت انگیزی دشوار است، و مساله ای که روان شناسان علاقمند به مطالعه نقاشی کودکان، به ندرت به آن پرداخته اند.
تصاویر به مثابه نمادها
     بحث خود را با این موضعگیری افراطی آغاز می کنیم که تصاویر، رمزهایی نمادین و دلخواسته اند و " دیدن" یک تصویر، هیچ گونه رابطه خاصی با ادراک بصری از جهان ندارد.
     تصاویر صرفنظر از بازنمایی اشیا می توانند بیانگر اندیشه ها، احساس ها و عواطف نیز باشند. این قبیل جلوه های نا محسوس را نمی توان مستقیما در واقعیت درک کرد، و نمادی که به جای یک اندیشه قرار می گیرد نمی تواند ظاهرا آن اندیشه را دقیقا به همان صورتی باز تولید کند که یک تصویر، ظاهر یک شی را به نمایش می گذارد. می توان گفت که تحلیل تصاویر به مثابه نمادها، همراه با تفسیرهایی که تا اندازه ای جنبه قراردادی دارند، برای بیان اندیشه ها و احساس ها مناسبتر از ترسیم ظواهر است.
نظریه های ادراکی تصاویر
     بسیاری از نظریه پردازها اعلام داشتند که شناسایی معمول و خود انگیخته تصاویر، صرفا نوعی تفسیر ناشی از تجربه نیست، بلکه مبتنی بر شباهت فیزیکی میان یک تصویر و موضوع آن است. به تعبیری می توان گفت یک تصویر ظواهر موضوع خود را تقلید می کند و ادراک یک تصویر، متضمن فرایندهای مندرج در ادراک خود شی است. بنابراین، مفهوم ما از تصاویر و ادراک تصویر، بستگی به آن دارد که درباره فرایندهای ادراک بصری دنیای واقعی چگونه می اندیشیم.
 
تعداد صفحات: 26
 
فرمت فایل: word


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
paint_514265_9917.zip812.7k