قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

تحقیق وسایل ورودی به کامپیوتر

تحقیق وسایل ورودی به کامپیوتر
تحقیق وسایل ورودی به کامپیوتر/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
به دستگاههایی که جهت ورود اطلاعات به کامپیوتر استفاده می‌شوند، دستگاههای ورودی گفته می‌شود.
2-1- وسايل ورودي:
 عمل ورودي فرايندي است که طي آن داده ها يا اشياء قابل فهم براي انسان به داده ها يا اشياء قابل فهم براي کامپيوتر تبديل مي شوند. تجهيزات و وسايلي که به اين منظور مورد استفاده قرار مي گيرند را وسايل ورودي مي نامند.  داده هاي ورودي به دو شکل مستقيم و غير مستقيم وارد کامپيوتر مي شوند.
2-1-1- ورودي غيرمستقيم: در اين نوع ورودي داده ها با استفاده از صفحه کليد تايپ شده و سپس به زبان قابل فهم براي کامپيوتر تبديل مي شوند. وقتي کليدي از صفحه کليد فشرده مي شود، يک سيگنال الکترونيکي ايجاد شده که موقعيت کليد فشرده شده را مشخص مي کند. در بعضي از رايانه هاي کوچک و جيبي از نوع ديگري از صفحه کليد به نام صفحه کليد مجازي استفاده مي شود. دراين نوع صفحه کليد تصوير کليدها بر روي صفحه کليد به نمايش در مي آيد و با استفاده از انگشت يا قلم مخصوص مي توان از آن استفاده کرد. همواره در این نوع ورودی به علت دخالت انسان در فرایند ورودی احتمال خطای بیشتری وجود دارد. 
 
تعداد صفحات: 12
 
فرمت فایل: word

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Input-devices-for-computers_516914_6797.zip78.3k

پرفروش ترین محصولات
پیوند ها