سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق آسیب های اجتماعی در فضای مجازی

تحقیق آسیب های اجتماعی در فضای مجازی
تحقیق آسیب های اجتماعی در فضای مجازی/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
از میان استفاده های متنوع و گوناگونی که از شبکه های اجتماعی صورت می گیرد، آنچه که در این مقاله به آن پرداخته شده است استفاده کاربران از این شبکه ها با هدف برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری اطلاعات می باشد. هدف اصلی مقاله این بوده است که آسیب ها و جرایمی که در خلال این نوع استفاده از شبکه های اجتماعی به وجود می آید مورد شناسایی و تحلیل قرار گیرد.این مقاله به روش تحلیل نظری و مروری تدوین شده است و با استفاده از نظریه های "دوجهانی شدن" و"استفاده و رضامندی" و نتایج تحقیقات تجربی داخلی و خارجی به تحلیل موضوع مورد بررسی پرداخته شده است.نتیجه کلی بیانگر این است که؛بین دنیای مجازی و دنیای واقعی تعامل و ارتباط دوسویه برقرار است و در تحلیل شبکه های اجتماعی، کاربران به عنوان کنشگران دنیای مجازی نقش تعیین کننده در پیوند و اتصال دنیای واقعی و مجازی دارند و آسیب های فضای مجازی به واسطه نحوه استفاده و رضامندی کاربران ایجاد و منتقل می شود.آسیبهای سنتی دنیای واقعی به فضای مجازی وارد می شود و از طریق تأثیر گذاری بر دامنه و نحوه تعاملات در فضای مجازی و ایجاد الگوهای ارتباطی و تعاملی در درون این فضا بازخوردی آسیبی هم در درون آن فضا دارد هم آسیب ها را یا به همان شکل سنتی به دنیای واقعی بازخورد می دهد یا آسیب های جدیدی را وارد دنیای واقعی می کند. فضای مجازی هم از هنجارهای دنیای واقعی تأثیر می‌پذیرد هم برخی از هنجارهای خاص ایجاد شده در دنیای مجازی را به دنیای واقعی منتقل می کند و ممکن است این هنجارها با هنجارهای تثبیت شده دنیای واقعی تلاقی و تضاد پیدا کنند، در این سطح است که زمینه برای بروز آسیب های اجتماعی و جرایم فراهم می شود.
با اتکاء به نتایج این تحقیق می توان گفت در زمینهسیاست گذاری جهت پیشگیری از آسیب ها و جرایم فضای مجازی، توجه به چند عامل اساسی ضرورت می یابد که عبارتند از؛ شناسایی ابعاد تعامل جهان واقعی و مجازی، بازتعریف معنای"هنجار" و "آسیب" در این دو فضا، شناخت نیازها و اهداف کاربران و تحلیل رضامندی های فردی کاربران از دنیای مجازی و توجه به بستر و زمینه واقعی جامعه از حیث تأثیرگذاری و تأثیرپذیری از فضای مجازی.
 
تعداد صفحات: 26
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
چکیده:    1
1. مقدمه 2
2. مفهوم شبکه های اجتماعی 3
3. جرایم سایبری   6
4. مبانی نظری     7
4-1. پارادایم دوجهانی شدن:  7
4-2. استفاده و رضامندی در فضای مجازی:       8
4-3. شبکه های اجتماعی؛ تعامل دنیای واقعی و فضای مجازی:       10
5. شبکه های اجتماعی و آسیب های اجتماعی     13
5-1. ضرورت بازتعریف آسیب های اجتماعی در فضای مجازی:     13
5-2. تعاملات کاربران در شبکه های اجتماعی و آسیب های اجتماعی 15
5-2-1.آسیب های اجتماعی در تعامل بین دو جهان:          15
5-2-2. رضامندی از شبکه های اجتماعی و  آسیب های اجتماعی:    17
بحث و نتیجه گیری 19
منابع:     23


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
asibhaye-shabakehaye-majazi_540854_3240.zip70.1k