سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق نقش بانوان در جهاد اقتصادی

تحقیق نقش بانوان در جهاد اقتصادی
تحقیق نقش بانوان در جهاد اقتصادی/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
وقتی زنان وارد میدان جهاد اقتصادی می شوند ا نقش خانوار وزنان در اقتصاد جامعه آنگاه بیشتر روشن می شود که بدانیم نیروهای خلاق، مبتکر ومغزهای دگرگون کننده مسیر جامعه همه حاصل مدیریت مطلوب، قدرتمند و کارآمد خانواده و زن به عنوان مدیر دارایی های این نهاد است.
اقتصاد خانواده به معنای چگونگی سامان دهی و مدیریت منابع خانه است. خانواده سازمانی است که تولید و توزیع کالاهای مورد نیاز را فراهم می سازد و زن بدون مناقشه به عنوان یکی از دو رکن اساسی خانواده در این سازماندهی و مدیریت، نقش اساسی را ایفا می کند. جایگاه مادری و همسری عمده منابع مصرف را به زن می سپارد و انتظار می رود که او بتواند با ساماندهی و مدیریت صحیح بین درآمد و مصرف، توازن برقرار کند و با برنامه ریزی و اجرای صحیح در شد و توسعه اقتصاد خانواده نقش مؤثر ایفا نماید. از آن جا که جدول بازدهی اقتصاد خانواده در تنظیم نمودار رشد و توسعه اقتصادی جامعه و برنامه های کلان بخش های مختلف دولتی و خصوص تأثیر بسزا دارد، می توان گفت که زنان در واقع نقش کلیدی در استفاده بهینه از منابع دارند. منابع در این جا شامل، زمان، پول یا درآمدهای دیگر می باشد.
دسترسی به منابع سخت، و از دست دادن آن ها آسان است؛ از این رو باید مدیر خانواده با ساماندهی و مدیریت صحیح و سالم بتواند بهترین انتخاب ها و گزینش ها را داشته باشد. خانواده غیر از منابع مادی منابع دیگری نیز در اختیار دارد که قابل تبدیل به پول نیست و در بیشتر موارد تجدید پذیر هم نمی باشد. از جمله این منابع؛ عشق، انسجام خانواده، خاطرات خوش و غیره است، و چون این منابع برای اعضای خانواده رضایت خاطر ایجاد می کند، باید نقش اساسی آن ها و جایگاه خاص هر کدام مورد توجه قرار گیرد تا افراد بتوانند با بالاترین سطح مطلوب از آن ها بهترین استفاده را بنمایند؛ از این رو باید گفت: «انتخاب»، قلب اقتصاد خانواده است.
 
تعداد صفحات: 15
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
مقدمه     1
وظایف اقتصادی زن در اجتماع 3
نقش زن در اقتصاد 5
عوامل مؤثر در موفقیت برنامه ریزی و مدیریت بودجه خانوار 6
حداکثر سازی رفاه و مطلوبیت خانواده 7
مدیریت و نقش تغذیه 10
تحرک و بازی 11
بهداشت و درمان 11
آثار رفتار اقتصادی زنان بر مصرف کل جامعه 12
آثار رفتار اقتصادی زنان بر پس انداز کل جامعه 13
خلاصه کلام: 14


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
naghsh-banovan-dar-jahad-eghtesadi_543006_9965.zip46.1k

تحقیق حقوق بین الملل اسلامی

تحقیق حقوق بین الملل اسلامی تحقیق حقوق بین الملل اسلامی/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: درباره حقوق بين الملل اسلامى دو ديدگاه وجود دارد: برخى معتقدند قواعد حاكم بر روابط بين المللى در حال حاضر، قواعد حقوق بين الملل عمومى است و قواعد حقوق اسلام فقط براى كشورهاى اسلامى لازم الاجرايند. به همين دليل مناسب مى& ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان