قیمت گرانترین محصولات این فروشگاه, کمتر از قیمت یک پیتزا می باشد
دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
مجموعه کامل سوالات استخدامی روانشناسی کار مجموعه کامل سوالات استخدامی مدیریت بازاریابی

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با ما تماس بگیرید. سامانه پیامکی: 30008900144549 ایمیل: varkaneh.com@gmail.com

تحقیق فنر و کاربردهای آن

تحقیق فنر و کاربردهای آن
تحقیق فنر و کاربردهای آن/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
در ابتدا جهت طراحی و تولید یک کالای صنعتی نیاز به تعریف مشخصی از آن و همچنین تعیین مشخصات دقیقی از کالای تعریف شده خواهیم داشت تا بتوانیم با توجه به نوع کاربرد مورد هدف، طراحی دقیقی را انجام وجهت ساخت و تولید آن کالا، مواد اولیه و تجهیزات مناسب و مرتبطی را مهیا و عملیات تولید را آغاز نماییم .
در واقع فنرهاي مكانيكي اجزاء قابل ارتجاعي هستند كه نيرو يا گشتاور نيرو را اعمال ميكنند. یعنی انرژي را جذب و ذخيره نموده و سپس آزاد ميكنند. بطور كلي ( اما نه هميشه )از فلز ساخته ميشوند و ميتوان آنهارا بصورت فنرهاي سيمي ، فنرهاي تخت يا فنرهايي با اشكال ويژه هندسي دسته بندي كرد .در صنایع و یا مکانهای خاصی از صنعت و مواقعي كه بار دستگاه كم باشد از جنس پلاستيكهاي تقويت شده نيز ساخته ميشوند، مانند سپر اتومبيل ها، كاپوت اتومبيل، پلها،قسمتهاي مختلفي از ساختمانها و بسیاری از قطعات دیگر که نیاز به انعطاف پذیری نسبتا خوب دارند، از این نوع کالای غیر فلزی و البته با ترکیبات خاص استفاده میگردد .
نوع دیگر فنرهاي پنوماتيكي هستند كه در آنها از قابليت تراكم گازها استفاده ميشود مانند بار كمپرسي با هواي فشرده ،كه در فنرهاي ئيدرو پنوماتيك از گاز نيتروژن فشرده براي فشارهاي زياد استفاده ميكنند،مانند فنرهاي اتومبيل سيتروئن و ... .
در مجموع فنرها انواع محتلفي دارند كه با توجه به نياز و محل كاربرد آنها طراحي و توليد ميگردند ،
لذا با توجه به کثرت و تنوع بسیار زیاد آنها به تعریف و مشخصات مورد نیاز جهت ساخت بعضی از اهم آنها که نسبتا كاربرد بيشتري در صنايع دارند خواهیم پرداخت .
 
تعداد صفحات: 17
 
فرمت فایل: word

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fanar_545026_6078.zip56.8k

پرفروش ترین محصولات
پیوند ها