سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق موسسه دائرة المعارف فقه اسلامی بر طبق مذهب اهل بیت

تحقیق موسسه دائرة المعارف فقه اسلامی بر طبق مذهب اهل بیت
تحقیق موسسه دائرة المعارف فقه اسلامی بر طبق مذهب اهل بیت/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
اسلام مكتبى است پويا و داراى اهدافى جامع كه در طول تاريخ، جوامع انسانى پيوسته از چشمه زلال وگواراى آن سيراب گرديده است.
 مكتبى كه مبناى آن توسط پيامبر اكرم (ص) و اهلبيت (ع) پايه گذارى و بنا نهاده شده و بعد از غيبت آخرين حجت خدا فقهاى شيعه در تمام اعصار با استقبال رنجها و تحمل در برابر سختيها تلاش نمودند تا شاخ و برگ آن را بسط و گسترش داده و جامعه انسانى را از احكام نورانى اسلام بهره مند نمايند.
 در شرايط كنونى كه تجلى عملى حاكميت قوانين اسلام از يكسو، و گرايش روز افزون افراد جوامع بشرى به احكام الهى از سوى ديگر نمودعينى پيدا كرده است، ضرورت كاوش و در حقيقت دست يابى به احكام الهى در همه زمينه ها اعم از سياسى،اجتماعى، اقتصادى و فرهنگى امرى است اجتناب ناپذير.
 ازاين رو، در چنين شرايطى تنظيم و تدوين آراء و انظار فقهاء خلف صالح و معاصر در يك مجموعه فراگير تكليفى است شرعى و ضرورى .
 به همين منظور و براى تحقق چنين وظيفه اى مهم و اساسى رهبر معظم انقلاب اسلامى حضرت  آية الله العظمی خامنه اى (دام ظله) طى حكمى در تاريخ 2/11/1369 آية الله سيدمحمود هاشمى شاهرودى را شايسته اين مهم دانسته، مسئوليت تاسيس موسسه دايره المعارف فقه شيعه را به ايشان واگذار نمودند.
 
تعداد صفحات: 8
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
مقدمه     1
مهمترين اهداف و وظايف اين موسسه   1
زندگینامه موسس    2
درون مایه ی پایگاه اطلاع رسانی فقه اسلامی:     3
ویژگی های این پایگاه عبارت است از:  4
موضوعات داخلی سایت       5
آدرس سایت          6


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tahghigh_547299_9603.zip16.7k

تحقیق پایگاه اطلاع رسانی سراسری اسلامی (پارسا)

تحقیق پایگاه اطلاع رسانی سراسری اسلامی (پارسا) تحقیق پایگاه اطلاع رسانی سراسری اسلامی (پارسا)/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: نام عربي:           بانک المعلومات الاسلامیة (بارسا) نام لاتين:            Islamic Data Bank ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,900 تومان