سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

کارآفرینی توليد و پرورش مرغ گوشتي

کارآفرینی توليد و پرورش مرغ گوشتي
کارآفرینی توليد و پرورش مرغ گوشتي/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
واژه كارآفريني از كلمة فرانسوي Entreprendre به معناي متعهد شد نشأت گرفته است و كارآفرين كسي است كه متعهد مي شود مخاطره هاي يك فعاليت اقتصادي را سازماندهي،‌اداره و تقبل كند. واژه كارآفرين ديرزماني پيش از آنكه مفهوم كلي كارآفريني به زبان امروزي پديد آيد. در زبان فرانسه ابداع شد. در اوايل سدة شانزدهم ميلادي كساني را كه در امر هدايت مأموريت هاي نظامي بودند كارآفرين مي خواندند. از آن پس دربارة ديگر انواع مخاطرات نيز همين واژه با محدوديتهايي مورد استفاده قرار گرفت . از حدود سال  1700 ميلادي به بعد فرانسويان دربارة پيمانكاران دولت كه دست اندركار ساخت جاده ، پل ، بندر و تأسيسات بودند به كرات لغت كارآفرين را به كاربرده اند.
كارآفرين و كارآفريني اولين بار مورد توجه اقتصاددانان قرار گرفت و تمامي مكاتب اقتصادي از قرن شانزدهم ميلادي تاكنون به نحوي كارآفريني را در نظريه هاي اقتصادي خود تشريح كردند. در اوايل قرن هجدهم « برنارد دوبليدور» اقتصاددان فرانسوي تعريف فراگيرتري را ارائه نمود كه عبارت بود از خريداري نيروي كار و مواد اوليه به بهاي نامعين و به فروش رساندن محصولات به بهايي طبق قرارداد.
« جان باتيست سي» اشراف زاده و صنعت‌گر فرانسوي در سال  1803 در اثر خود تحت عنوان طرح پرسش و پاسخ در اقتصاد سياسي » درباره كارآفرين مي نويسد: كارآفرين عاملي است كه تمام ابزار توليد را تركيب مي كند و مسئوليت ارزش توليدات ، بازيافت كل سرمايه اي را كه بكارمي گيرد، ارزش دستمزدها ، بهره واجاره‌اي كه مي پردازد و همچنين سود حاصل را به عهده مي گيرد.
به طور كلي كارآفرين فردي است داراي ايده و فكر جديد كه از طريق فرايند ايجاد كسب وكار توأم با بسيج منابع و مخاطره مالي و اجتماعي محصول يا خدمت جديدي به بازار عرضه مي كند.
از همه مهمتر، واژه كارآفرين به اشخاص پراراده اي اتلاق مي شود كه اراده ، خلاقيت ، پايداري و موفقيت اجتناب ناپذيرشان ،‌آنها را به رهبران و قهرمانان روز تبديل مي كند و در يك جمله، امنيت اقصتادي آيندة ما ، تا حد زيادي، بركيفيت كار كارآفرينان متكي است.
 
تعداد صفحات: 46
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
مقدمه     1
معرفي طرح :       3
خلاصه طرح        4
مجوزها   7
اتحاديه و شركت  تعاوني مرغداران      8
تحليل صنعت / خدمات         9
مشخصات مرغداري           11
محل مرغداري      11
اقدامات بهداشتي     12
مشخصات سالن پرورش       13
آماده سازي سالن پرورش      14
بستر      15
تراكم      15
دانخوري 15
سيستم تأمين آب     16
آبخوري   17
سيستم گرم كننده     18
سيستم تهويه         19
سيستم روشنايي      20
برنامه واكسيناسيون 21
برنامه دارويي       22
تغذيه      22
تهيه و نگهداري دان            23
مديريت سالن پرورش          24
بخش  بازاريابي     26
بخش سازمان‌دهي   28
جدول 1 : جدول مربوط به ادوات ماشين الات و تجهيزات   30
قيمت كل 31
طرح تجاري يك صفحه اي    43
پيش نويس طرح چشم انداز :  43
پيش نويس شرح مأموريت :   43
اهداف :   44
استراتژيهايي كه برمبناي آن نيل به اهداف اساسي شركت تضمين مي گردد :    44


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 11,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tolid-va-parvaresh-morgh-goshti_548181_8221.zip44.4k

کارآفرینی کارگاه تولید لامپ کم مصرف

کارآفرینی کارگاه تولید لامپ کم مصرف کارآفرینی کارگاه تولید لامپ کم مصرف/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: در این طرح به بررسی تولید لامپ کم مصرف پرداخته شده است ، برای بررسی طرح از روش های آماری و اقتصادی و برآورد های مالی استفاده شده است ، این طرح شامل چهار فصل میباشد ، فصل اول به بیان کلیاتی از قبیل مقدمه ، تاریخچ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,500 تومان