سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق مالیات بر ارزش افزوده

تحقیق مالیات بر ارزش افزوده
تحقیق مالیات بر ارزش افزوده/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
مالیات بر ارزش افزوده، (نام این مالیات مستقیما از زبان آلمانی و انگلیسی اقتباس شده ). امروزه در اروپا این مالیات را «مالیات بر فروش» مینامند. مالیات بر ارزش افزوده «مالیات غیر مستقیم» است که مصرف کننده (خریدار) آن را به همراه بهای خرید میپردازد و دریافت کننده (فروشنده) موظف است مقدار مالیات دریافتی را به خزانه دولت واریز کند. از آنجا که خود فروشنده نیز ضمن خرید اولیه چنین مالیاتی را پرداخته ولی مصرف کننده محسوب نمیشود، اینست که او حق دارد کل «مالیات بر ارزش افزوده» پرداختی خود را از کل «مالیات بر ارزش افزوده» های دریافتی کسر کرده و مابه تفاوت را به دولت بپردازد.
نمونه معروف چرخش: تاجر یا کشاورز جنگلدار یک کیلوگرم چوب درخت را به بهای ۱۰ ریال به کارخانه کاغذسازی میفروشد و ۱ ریال مالیات بر ارزش افزوده کسب میکند. کاغذ تولید شده از دست دهها تولیدکننده و بازرگان عبور میکند تا در انتها به شکل یک کتاب با قیمت فروش ۵۰۰۰۰ ریال (با مالیات نهفته ۱۰ درصدی = ۴۵۴۵ ریال) به دست مصرف کننده برسد. در این بین خزانه دولت شاید ده ها یا صد ها بار مالیات بر ارزش افزوده کسب کرده و باید کل مبالغ تفاوت ارزش های افزوده دریافتی را به پرداخت کننده ها یعنی همه «ارزش افزا ها» که در تبدیل چوب به کتاب سهیم بوده اند، از جمله: جنگل دار تا کاغذ ساز، شرکت های باربری و ترابری، شرکت برق، شرکت آب، شرکت دفع زباله، رنگ کاغذ ساز، رنگ چاپ ساز، رنگ کاغذ فروش، رنگ چاپ فروش، عمده فروش ها، چاپخانه کتاب، شرکت های تبلیغات و تک فروش کتاب بازگرداند، زیرا مالیات بر ارزش افزوده حقیقی را فقط باید مصرف کننده انتهایی بپردازد. این امر کار اداره های مالیات را بسیار سنگین میکند. به همین خاطر گهگاهی بحث آن شروع میشود که بهتر است این مالیات را از داد و ستد های بین تولید کننده گان حذف کنند.
 
تعداد صفحات: 5
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
    ۱ نرخ مالیات بر ارزش افزوده
    ۲ مصرف مالیات بر ارزش افزوده
    ۳ حجم مالیات بر ارزش افزوده در چند کشور اروپایی
    ۴ پیشینه و حال در ایران
    ۵ پیشینه تاریخی


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tax_552929_4432.zip15.4k

تحقیق تحليل مسائل مديريت مالي

تحقیق تحليل مسائل مديريت مالي تحقیق تحليل مسائل مديريت مالي/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: هدف تحقيق حاضر تعيين ميزان سطح سرمايه‌گذاري در دارائيهاي جاري است كه با استفاده از روشهاي و تكنيك هاي مختلف ميزان سرمايه‌گذاري مطولب در دارائيهاي جاري محاسبه مي‌شود . موجودي نقد ،‌ اوراق بهادار ، ج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,500 تومان

تحقیق بررسی اظهارنامه مالیاتی در ایران

تحقیق بررسی اظهارنامه مالیاتی در ایران تحقیق بررسی اظهارنامه مالیاتی در ایران/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: هر مؤدى مالياتى (اعم از اشخاص حقيقى يا حقوقي) مکلف است پس از تکميل اظهارنامه مالياتى مربوطه آن را طى موعد مقرر در قانون به حوزه مالياتى ذىصلاح تسليم و رسيد دريافت نمايد. حوزه مالياتى ذىصلاح نيز تکليف دارد پس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,800 تومان