سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق مبانی، مفاهیم و مراحل بودجه ریزی عملیاتی

تحقیق مبانی، مفاهیم و مراحل بودجه ریزی عملیاتی
تحقیق مبانی، مفاهیم و مراحل بودجه ریزی عملیاتی/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
بودجه ریزی عملیاتی که امروزه به طور گسترده در سطوح مختلف به کار می رود به عنوان مبنایی برای بهبود کارایی وبهره وری  دولتها قلمداد می شود و فرض بر این  است  که می تواند پاسخ گویی دولت را افزایش دهد.
فرایند شکل گیری مبانی  بودجه ریزی عملیاتی
چند نظریه :ویلافبی وملکرز برمبنای نظرات مقامات بودجه ای درباره میزان اثربخشی بودجه ریزی عملیاتی چنین نتیجه گیری کردند که بودجه ریزی عملیاتی بیشتر از آنکه سطوح تخصیص را تحت تاثیر قراردهد بهبود مدیریت در سازمان ایالتی را تحت تاثیر قرار می دهد.
وایت به این نکته اشاره می کند که دلیل ناکامی اصلاحات بودجه ریزی، گستردگی محدوده اطلاعات (و هزینه هایی) است که برای اتخاذ اینگونه تصمیمات ضروری است در نتیجه بودجه ریزی افزایشی رویکرد بهتری است.
اسمیت این نکته را یادآوری می کند که بودجه ریزی عملیاتی در مقایسه با سایر شیوه ها بیشتر در معرض تخلف و سوء استفاده قرار دارد.
نکته ای که در خصوص پژوهش های مرتبط با بودجه ریزی عملیاتی وجود دارد این است که بیشتر آن ها بر نظرسنجی مبتنی هستند. در واقع ،نتایج آنها به درک و استنباط مقامات سازمان ها،دستگاههای اجرایی و مقامات بودجه ای بستگی دارد که لزوماً بازتاب تاثیرات واقعی نیست.
 
تعداد صفحات: 21
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
مقدمه
فرایند شکل گیری مبانی  بودجه ریزی عملیاتی
مفاهیم، اهداف ،ویژگی ها و مراحل بودجه ریزی عملیاتی
ویژگی های بودجه ریزی عملیاتی
ارتباط منابع با نتایج واقعی
مراحل بودجه ریزی عملیاتی
الزامات بودجه ریزی عملیاتی
عوامل موثر بر طول دوره اجراء
مزایا و معایب رویکرد تدریجی
مشکلات بودجه ریزی عملیاتی
منابع


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
operational-budgeting_552983_2801.zip22.2k

تحقیق بودجه و بودجه ريزي در آموزش

تحقیق بودجه و بودجه ريزي در آموزش تحقیق بودجه و بودجه ريزي در آموزش/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: بودجه به عنوان  اهرمی اصلی در  برنامه ريزي  ومديريت هر سازمان به شمار مي آيد که موسسات آموزشی نیز از این قاعده مثتسنی نیستند . بودجه   پيش بيني درآمدها و هزينه ها براي يك دوره معین، مدير ر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

تحقیق بودجه قابل انعطاف

تحقیق بودجه قابل انعطاف تحقیق بودجه قابل انعطاف/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: اصطلاح بودجه، اصطلاحي آشنا است و بودجه بندي و کنترل بودجه اي قرن هاست که در امور پايه کشور به کار ميرود و همه ساله اخبار مربوط به تقديم لايحه بودجه توسط دولت به مجلس و تصويب آن را پس از اصطلاحاتي که در مجلس به عمل مي آيد در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان

تحقیق بودجه ریزی برنامه ای

تحقیق بودجه ریزی برنامه ای تحقیق بودجه ریزی برنامه ای/   در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:   خلاصه و چکیده تحقیق: بودجه بندي را  فرآيند تخصيص منابع محدود به نيازهاي نامحدود مي دانند. مجموع كوشش هائي كه صرف تدوين بودجه و تخصيص منابع مي شود به منظور حداکثر استفاده از منابعي است كه معمولاً در حد كفايت نمي نمايند و به اصطلاح اقتصاد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان