سرزمین فایل

قیمت گرانترین محصول این فروشگاه, کمتر از قیمت یک دفتر 200 برگ می باشد

مجموعه سوالات استخدامی کنترل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

به جدّ می گوئیم تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی سرزمین فایل جهت افزایش معلومات فارغ التحصیلان، دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است و نه استفاده مستقیم و کپی برداری از آن. هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم. فروشگاه سرزمین فایل کارمندان بسیاری در قسمت های مختلف دارد و احتمال اینکه اشتباهی از طرف ما رخ دهد و فایل شخصی بدون کسب اجازه گذاشته شود وجود دارد؛ برای همین ضمن توجه و تعهد نسبت به این موضوع به تمامی کارمندانی که در مجموعه سرزمین فایل مشغول فعالیت هستند متذکر شده ایم که بدون کسب اجازه از صاحب اثر به هیچ وجه فایلی ارسال نکنند. در صورت وجود مشکل اینچنینی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

تحقیق رگرسیون

تحقیق رگرسیون
 
رگرسیون/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات و فرمت فایل آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
در مدل های آماری،تحلیل رگرسیون یک فرآیند آماری برای تخمین روابط بین متغیرها می باشد.این روش شامل تکنیک های زیادی برای مدل سازی و تحلیل متغیرهای خاص و منحصر بفرد است وقتی که تمرکز روی روابط بین متغیر وابسته و یک یا چند متغیر مستقل باشد. تحلیل رگرسیون خصوصا کمک می کند در تشخیص چگونگی تغییر مقدار متغیر وابسته در زمان مقدار هر متغیر مستقل با ثابت بودن دیگر متغیرهای مستقل تغییر می کند.بیشترین کاربر تحلیل رگرسیون تخمین امید ریاضی شرطی متغیر وابسته را از متغیرهای مستقل میعن است که معادل مقدار متوسط متغیر وابسته می باشد وقتی که مقادیر مستقل ثابت است.کمترین کاربر آن تمرکز روی نقاط برش مجموعه های برابر است یا پارامتر مکانی توزیع شرطی متغیر وابسته از متغیر مستقل معین است.در همه موارد هدف تخمین یک تابع از متغیرهای مستقل که تابع رگرسیون نامیده شده است.در تحلیل رگرسیون تعیین پراکندگی متغییر وابسته اطراف تابع رگرسیون مورد توجه است که می تواند توسط یک توزیع احتمال توضیح داده می شود.
تحلیل رگرسیون به صورت گسترده برای پیش بینی استفاده شده است.تحلیل رگرسیون همچنین برای شناخت ارتباط میان متغیر مستقل و وابسته و شکل این روابط استفاده شده است.در شرایط خاصی این تحلیل برای استنتاج روابط علی بین متغیرهای مستقل و وابسته میتواند استفاده شده باشد.هرچند این موجب روابط اشتباه یا باطل می تواند باشد بنابراین احتیاط قابل توصیه است.
تکنیک های زیادی برای انجام تحلیل رگرسیون توسعه داده شده است. روش های آشنایی همچون رگرسیون خطی و حداقل مربعات متداول پارامتریک هستند، در آن تابع رگرسیون تحت یک تعداد محدودی پارامترهای ناشناخته که از داده ها تخمین زده شده است. رگرسیون غیر پارامتریک به روش های اشاره می کند که به توابع رگرسیون اجازه می دهد تا در یک مجموعه مشخص از توابع با احتمال پارامترهای نامحدود قرار گیرند.
تحلیل رگرسیونی یا تحلیل وایازشی فن و تکنیکی آماری برای بررسی و مدل‌سازی ارتباط بین متغیرها است. رگرسیون تقریباً در هر زمینه‌ای از جمله مهندسی، فیزیک، اقتصاد، مدیریت، علوم زیستی، بیولوژی و علوم اجتماعی برای برآورد و پیش‌بینی مورد نیاز است.
تعداد صفحات: 12
 
فرمت فایل: word
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_765592_2932.zip40.5k